Шарков Андрей


Президент Федерации армспорта Республики Крым
МСМК
Заслуженный тренер Украины
Вид спорта: Армрестлинг
Шарков Андрей Всем, АРМРЕСТЛИНГ
Стартовые протоколы участников XX чемпионата Украины по армспорту среди взрослых.
СТАРТОВЫЙ ПРОТОКОЛ
УЧАСТНИКОВ XX ЧЕМПИОНАТА УКРАИНЫ ПО АРМСПОРТУ
ВСЕГО: 248 УЧАСТНИКОВ (210 МУЖЧИН И 38 ЖЕНЩИН)
(фамилии спортсменов и таблица на украинском языке)


Вагова категорія 50 кг   (жінки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Петренко Влада
1987
КМС
Севастополь
Дiнамо
Патрiот

Лобанов Г.В.
2

Кисельова Анастасія

1991
1
Черкаси
-

ЧМБМЦ

Дмитренко С.І.
3

Гранатова Анна
1991
КМС
Львів
Освіта

Львів.Леви

Іваницький Б.В.
4

Гринчишин Леся
1990
КМС
Львів
Освіта

Львів.Леви

Іваницький Б.В.
5

Приймаченко Вікторія
1986
1
Запоріжжя
Колос
ДЮСШ

Філіппов А.В.
6

Брикайло Тетяна
1993
КМС
Дніпропетровськ
Україна
Пів.сяйво

Карачун С.Л.
7

Малярчук Тетяна
1977
1
Дніпропетровськ
Україна
Молодість

Моісеєв І.
8

Тищенко Валерія

1999

КМС
Полтава

Колос
ЗОГ ПО ДЮСШ

Письмак А.О.
9

Яковчук Анастасія
1991
КМС
Рівне
Освіта
Водник

Комаревич О.Є.
10

Волкова Ілона
1995
КМС
Дніпропетровськ
Україна
Пів.сяйво

Карачун С.Л.
 
Вагова категорія 55 кг  (жінки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Дворська Юлія
1976
1
Суми
-
-

Пупченко І.
2

Лифарь Тетяна
1992
1
Дніпропетровськ
Україна
ПДАБА

Сисун В.В.
3

Шуліка Марина

1998

КМС
Полтава

Колос
ЗОГ ПО ДЮСШ

Письмак А.О.
4

Ілюшина Вікторія
1983
ЗМС
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко В.О.
5

Тихонович Лариса
1988
МС
Харків
-
НТУ ХПІ

Петренко В.О.
Вагова категорія 60 кг  (жінки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Гончаренко Анастасія
1994
МС
АР Крим
ДЮСШ-4
«Шарлієв»

Шарлієв Н.Д.
2

Терпелова Ольга
1992
КМС
АР Крим
ДЮСШ
-

Цвєтков О.В.
3

Чигринець Тетяна

1995
КМС
Полтава
Колос
ЗОГ ПО ДЮСШ
Олійник С.М Срібний В.В
4

Цап Крістіна
1991
КМС
Харків
-
НТУ ХПІ

Петренко О.О.
5

Горобінська Юлія
1991
КМС
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко О.О.
6

Грушко Анна
1972
1
Харків
-
ХНАМГ

Хубіашвілі Г.Г.
Вагова категорія 65 кг  (жінки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Трускалова Наталья
1981
ЗМС
Луганськ
-
-

Шарков А.В.
2

Терновська Марина
1981
КМС
Одеса
-
Амазонки

самостійно
3

Калашнікова Юлія

1997

 КМС
Полтава
Колос
ЗОГ ПОДЮСШ
Олійник С.М Письмак А.О
4

Голубєва Аліна
1986
МС
Харків
-
ХНАМГ

Хубіашвілі Г.Г.
5

Потапенко Марія

1988

     1
Вінниця
Колос
Динамо

Торохтій.М.В.
6

Дячук Ольга
1992
КМС
Рівне
Освіта
Водник

Комаревич О.Є.
7
Каргопольцева Вiкторiя
1973
1
Київ
-
Сокiл

Дзісяк В.В.
Вагова категорія 70 кг  (жінки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Радкевич Тетяна
1994
КМС
Житомир
Колос
Фенікс

Затилюк Г.П
2

Яремчук Юлія
1994
КМС
Житомир
Колос
Фенікс

Затилюк Г.П
3

Занько Лілія

1977

  МС
Полтава

Колос
ПЮІ

Олійник С.М.
4

Трегубова Олена
1990
КМС
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко О.О.
5

Мочалова Катерина
1987
МС
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко О.О.
6

Беженар Ольга
1984
1
Харків
-
ХНАМГ

Хубіашвілі Г.Г.
Вагова категорія +70 кг (жінки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр.
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Ануфрієва Любов
1990
КМС
Миколаїв
Спартак

Golden Bear

Лєшуков О.В.
2

Пінчук Анастасія

1992

 КМС
Полтава
Колос
ПЮІ

Олійник С.М.
3

Дяченко Оксана

1977

 КМС
Вінниця
Колос
Динамо

Торохтій.М.В.
4
Рожещенко Iрина
1992
КМС
Київ
-
Сокiл

Дзісяк В.В.
Вагова категорія 55 кг   (чоловіки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Юрку Ян

1997
1
Чернівці
Колос
Тигр

Петро П.П
2

Гарбарчук Максим
1994
КМС
 Волинь
-
-

Кмитко А.М.
3

Іваницький Назарій

1985
МС
Львів
Освіта

Львів.леви

Іваницький Б.В.
4

Пилипів Сергій

1989
КМС
Львів
Освіта

« Кобра»

Сербо Є. І.
5

Бакало Михайло

1993

    1
Полтава

Колос
ЗОГ ПО ДЮСШ

Олійник С.М.
6

Марченко Максим
1989
КМС
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко В.О.
7

Кобзар Олексій
1986
МС
Харків
-
ХНАМГ

Безкоровайний Д.О.
8

Безкоровайний Дмитро
1975
ЗМС
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко В.О.
9

Яцелик Роман
1991
КМС
Рівне
Освіта
Водник

Комаревич О.Є.
Вагова категорія 60 кг  (чоловіки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Онiщєнко Дмитро
1990
КМС
Луганськ
Бодрiсть
Бодрiсть

самостiйно
2

Кудрик Дмитро

1995
1
Чернівці
Колос
Тигр

Петро П.П
3

Іваницький Ігор

1988
МСМК
Львів
Освіта

Львів.Леви

Іваницький Б.В.
4

Баландін Олександр
1981
МСМК
Донецьк
Україна
Іллічівець

Хубіашвілі Г.Г.
5

Клеба Василь
1981
КМС
Донецьк
Колос
РДЮСШ

Ляшко А.В.
6

Марков Вадим
1987
КМС
Запоріжжя
Україна
Першотрав

Літус Р.І.
7

Демура Олег
1986
КМС
Запоріжжя
Україна
Arm Dar

самостійно
8

Бруцький Денис
1992
1
Житомир
Спартак
Олімпія

Рассохін О.М
9

Присяжнюк Максим
1995
1
Житомир
Колос
Фенікс

Живанюк А.І
10

Білоусько Владислав

1992

 КМС
Полтава
Колос
ЗОГ ПО ДЮСШ

Олійник С.М.
11

Ємельянов Євгеній

1991

 КМС
Полтава

Динамо
Полтава-молод

Одінцев В.Д
12

Сорокін Артем
1986
МС
Харків
-
ХНАМГ

Безкоровайний Д.О
13

Власенко Сергій
1991
КМС
Харків
-
НТУ ХПІ

Петренко О.О.
14

Баликін Олексій
1986
МС
Харків
-
НТУ ХПІ

Петренко О.О.
Вагова категорія 65 кг  (чоловіки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Зінедінов Руслан
1989
1
АР Крим
ДЮСШ-4
-

Шарков А.В.
2

Ібрішев Хайсер
1985
МС
АР Крим
-
Олімп Тавриди

Котаріді Г.П.
3

Телятицький Сергiй
1978
КМС
Луганськ
-
-

Гадаєв С М.
4

Мусаєлян Артур
1986
МС
Миколаїв
Спартак

Golden Bear

Ковальов Д.В.
5

Полозов Дмитро
1993
1
Миколаїв
Спартак

Golden Bear

Лєшуков О.В
6

Дзундза Максім
1993
1
Миколаїв
Спартак

Golden Bear

Ковальов Д.В.
7

Середа Олександр
1991
КМС
Миколаїв
Спартак

Golden Bear

Ковальов Д.В.
8

Гiрченко Владiслав
1980
МС
Севастополь
Освiта
Патрiот

Козловскiй А Лобанов Г
9

Курдюков Олександр
1989
МС
Севастополь
ВМСУ
Патрiот

Лобанов Г.В.
10

Русу Олексій

1994
КМС
Чернівці
Колос
Тигр

Петро П.П
11

Бурко Микола

1991
1
Львів
Освіта

Львів Леви

Іваницький Б.В.
12

Вакула Евген
1985
1
Суми
-
-

самостійно
13

Приймаченко Павло
1988
КМС
Запоріжжя
Колос
ДЮСШ

Філіппов А.В.
14

Лукьянченко Сергій
1991
1
Запоріжжя
Україна
Мотор Січ

Новицький А.Ф.
15

Чорнобублик Олександр
1986
1
Запоріжжя
Україна
Металург

Кушнір Р.І.
16

Маркешин Олег
1995
1
Житомир
Колос
Фенікс

Живанюк А.І
17

Рассохін Олександр
1983
КМС
Житомир
Спартак
Олімпія

Данюк Г.Д
18

Дудко Олег

1991

  МС
Полтава

Колос
ЗОГ ПО ДЮСШ

Олійник С.М.
19

Голованов Віталій
1982
МС
Харків
-
НТУ ХПІ

Петренко В.О.
20
Боднар Микола
1980
1
Київ
-
Сокiл
Дзісяк В.В.
21
Бахмат Сергiй
1981
1
Київ
-
Сокiл
Дзісяк В.В.
22
Ткаченко Анатолiй
1980
1
Київ
-
Сокiл
Дзісяк В.В.
Вагова категорія 70 кг  (чоловіки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Татарінцєв Олег
1979
1
АР Крим
ДЮСШ
-
Мостовой В. Цвєтков О
2

Шинкарьов Микола
1987
1
Луганськ
Богатир
Богатир

Ширков О.I.
3

Стояновскiй  Владiслав
1990
КМС
Севастополь
ВМСУ
Патрiот

Тайнов А.
4

Дубина Володимiр
1988
1
Севастополь
Освiта
Патрiот

Лобанов Г.В.
5

Маковей Сергiй
1986
1
Севастополь
Освiта
Патрiот

Лобанов Г.В.
6

Міхай  Олександр

1996
1
Чернівці
Колос
Тигр

Петро П.П
7

Броцький Іван
1987
МС
Волинь
Спартак
-

Кмитко А.М
8

Плахта Юрій

1986
1
Львів
Освіта
-

Іваницький Б.В.
9

Козлов Олексій
1990
1
Одеса
-
«Титани»

Бриляков П.Л.
10

Кошєлєв Олександр
1992
1
Донецьк
Україна
SportMax

Сердюк А.О.
11

Савко Оттіла
1990
1
Хмельницький
-
Новатор

Андрєєв О.Л.
12

Лімонов Ігор
1991
1
Суми
-
-

Вакула Є.
13

Митрика Дмитро
1985
1
Запоріжжя
Україна
Arm Dar

Демура О.Д.
14

Трегуб Борис
1988
МС
Дніпропетровськ
Україна
Молодість

Моісеєв І. М.
15

Шустик Денис
1986
КМС
Дніпропетровськ
Україна
ПДАБА

Сисун В. В.
16

Фісюк Юрій
1987
1
Дніпропетровськ
Україна
ПДАБА

Сисун В. В.
17

Ткаченко Владислав
1991
КМС
Дніпропетровськ
Україна
Пів. сяйво

Карачун С.Л.
18

Циба Леонід
1982
МС
Житомир
Спартак
Олімпія

Рассохін О.М
19

Дідик Віталій
1992
1
Житомир
Колос
Фенікс

Живанюк А.І
20

Сенчакович Дмитро

1989

  МС
Полтава
Колос
ПЮІ

Олійник С.М.
21

Булаєв Сергій

1990

 КМС
Полтава
Колос
ПЮІ

Олійник С.М.
22

Букач Олександр 
1990
КМС
Харків
-
ХНАМГ

Хубіашвілі Г.Г.
23

Яременко Євгеній
1987
1
Харків
-
НТУ ХПІ

Петренко В.О.
24

Мельнік Сергій
1982
МС
Харків
-
НТУ ХПІ

Петренко В.О.
25

Шаповалов Олександр
1987
1
Харків
 
ХНАМГ

Хубіашвілі Г.Г.
26

Гавронський Михайло
1993
КМС
Рівне
Спартак
Мед.кол.

Паламарчук Р.С.
Вагова категорія 75 кг  (чоловіки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1
Загребельний Миколай
1987
1
АР Крим
ДЮСШ-4
-

Шарков А.В.
2

Поцілуйко Ігор
1989
1
Кіровоград
-
-

самостійно
3

Телиш Станіслав
1992
1
Миколаїв
Спартак

Golden Bear

Ковальов Д.В.
4

Гнатенко Володимир
1992
1
Миколаїв
Спартак

Golden Bear

Ковальов Д.В.
5

Лядов Андрiй
1975
КМС
Севастополь
ВМСУ
Патрiот

Лобанов Г.В.
6

Кісілюк Олександр
1985
1
Одеса
-

Воєнна Академія

Набока А.О.
7

Черкасов Артем
1979
1
Донецьк
Україна
SportMax

самостійно
8

Пухальський Владислав
1986
1
Суми
-
-

самостійно
9

Великодний Іван
1987
1
Суми
-
-

Літовцев Є.
10

Рябцев Роман
1988
МСМК
Запоріжжя
Колос
ДЮСШ

Філіппов А.В.
11

Чайка Валерій
1971
МС
Запоріжжя
Україна
Локомотив

Бойко В.В.
12

Тронь Олексій
1982
1
Запоріжжя
Україна
Металург

Кушнір Р.І.
13

Тумаков Сергій
1987
1
Запоріжжя
Колос
ДЮСШ

Філіппов А.В.
14

Юр’єв Віктор
1989
1
Дніпропетровськ
Україна
ПДАБА

Сисун В. В.
15

Грачов Микола
1987
1
Дніпропетровськ
Україна
Молодість

Моісеєв І. М.

 16

Левченко Єгор
1987
КМС
Дніпропетровськ
Україна
ПДАБА

Сисун В. В.
17

Грачов Микола
1987
КМС
Дніпропетровськ
Україна
Молодість

Моісеєв І. М.
18

Голуб Юрій
1992
1
Житомир
Колос
Фенікс

Живанюк А.І
19

Ковпашко Вадим
1993
1
Житомир
Спартак
Олімпія

 Рассохін О.М
20

Громов Роман

1991

 КМС
Полтава
Колос
ЗОГ ПО ДЮСШ

Олійник С.М.
21

Савченко Владислав

1994

КМС
Полтава
Динамо
Полтава-молод

Одінцев В.Д
22

Драніщев Андрій
1985
МС
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко О.О.
23

Копосєв Віталій
1985
МС
Харків
-
ХНАМГ

Хубіашвілі Г.Г.
24

Гуміров Артем
1990
1
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко О.О.
25

Новак Михайло
1988
КМС
Рівне
Освіта
Водник

Комаревич О.Є.
26

Жох Олег
1992
ЗМС
Рівне
Освіта
Водник

Комаревич О.Є.
27
Стебеляк Олександр
1977
1
Київ
-
Сокiл
Дзісяк В.В.
28
Кукоба Сергiй
1990
1
Київ
-
Сокiл
Дзісяк В.В.
29
Кирилюк Дмитро
1967
1
Київ
-
Сокiл
Дзісяк В.В.
Вагова категорія 80 кг  (чоловіки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Цвєтков Олександр
1979
МСМК
АР Крим
Динамо
-
Шарков А.Кизилов Д.
2

Роженко Сергiй
1982
КМС
Луганськ
ЮВД
ЮВД

Драгнєв Ю.В.
3

Абалов Максим
1989
1
Луганськ
ЮВД
ЮВД

Драгнєв Ю.В.
4

Рябоконь Михайло

1989
1
Черкаси
-
-

самостійно
5

Герман Марін

1991
1
Чернівці
Колос
Тигр

Петро П.П
6

Рудницький Роман

1975
МС
Львів
Освіта
Львів.Леви

Іваницький Б.В.
7

Сазбандян Сергій
1987
1
Одеса
-
«Шторм»
Пантелеймоненко І.О
8

Тарасьєв Євген
1988
КМС
Донецьк
Україна
Іллічівець

Баландін О.В.
9

Омельченко Олександр
1990
1
Донецьк
Україна
SportMax

Сердюк А.О.
10

Мостовий Артем
1978
1
Донецьк
Україна
Іллічівець

Баландін О.В.
11

Чернявський Руслан
1991
КМС
Хмельницький
-
Новатор

Андрєєв О.Л.
12

Трегуб Олександр
1989
МС
Дніпропетровськ
Україна
Молодість

Моісеєв І. М.
13

Черпіта Богдан
1991
КМС
Житомир
Колос
Фенікс

Живанюк А.І
14

Соломенюк Іван
1991
1
Житомир
Спартак
Фенікс

Бойко Д.В
15

Огієнко Андрій

1993

    1
Полтава

Колос
ЗОГ ПО ДЮСШ
Олійник С.М  Рябуха А
16

Гур’єв Денис
1986
МС
Харків
Колос
НТУ ХПІ

Петренко В.О.
17

Жигілій В’ячеслав
1988
МС
Харків
-
ХНАМГ

Хубіашвілі Г.Г.
18

Ігнатенко Ростислав
1988
КМС
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко О.О.
19

Плішивий Олександр
1982
1
Харків
-
НТУ ХПІ

Петренко В.О.
20

Мушаровський Володимир
1983
1
Рівне
-
-

самостійно
21

Кунєєв Андрій
1991
КМС
Харків
ЗС
ХУПС

Ткачук О.А.
22
Паньковець Сергiй
1991
1
Київ
-
Сокiл

Дзісяк В.В.
Вагова категорія 85 кг  (чоловіки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Алідінов Айдер
1986
КМС
АР Крим
-
Олімп Тавриди

Котаріді Г.П.
2

Костюченко Сергій
1984
КМС
АР Крим
ДЮСШ
-

Цвєтков О.В.
3

Харченко Дмитро
1993
1
Луганськ
-
-

Гадаєв С.М
4

Матяш Едуард
1988
КМС
Тернопiль
Колос
Гладіатор

Вонс В.Б.
5

Шаблевський Олег

1973
1
Черкаси
-
ЧМБМЦ

Дмитренко С.І.
6

Петро Петро

1986
1
Чернівці
Колос
Тигр

самостійно
7

Михайлов Сергій
1985
1
Одеса
-
«Титани»

Хубиашвілі Г.Г.
8

Маргаринт Петро
1988
МС
Одеса
-
«Спарта»

Михайлов С.О.
9

Ящурко Віталій
1979
КМС
Хмельницький
-
Новатор

Андрєєв О.Л.
10

Пивоваров Іван
1986
1
Суми
-
-

Літовцев Є.
11

Чумаченко Артур
1991
1
Запоріжжя
Україна
ДЮСШ

Рябцев Р.А.
12

Косяков Максим
1990
1
Запоріжжя
Україна
Arm Dar

Демура О.Д.
13

Повзло Артем
1990
1
Дніпропетровськ
Україна
ПДАБА

Сисун В. В.
14

Юрчишин Юрій
1992
1
Житомир
Спартак
Фенікс

Бойко Д.В
15

Ткачук Іван
1984
1
Житомир
Колос
Фенікс

Рассохін О.М
16

Запатрін Павло
1988
1
Житомир
Спартак
Олімпія

Рассохін О.М
17

Письмак Артем

1984

МСМК    
Полтава

Колос
ЗОГ ПО ДЮСШ

Олійник С.М.
18

Биков Валентин
1990
1
Харків
-
ХДЗВА

Галашко О.І.
19

Нечипоренко Ігор
1974
1
Харків
-
НТУ ХПІ

Петренко В.О.
20

Беженар Євгеній
1981
1
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко В.О.
21

Ткачук Олександр
1977
КМС
Харків
ЗС
ХУПС

самостійно
22

Соколовський Андрій
1992
КМС
Рівне
Освіта
Водник

Комаревич О.Є.
23
Пруднiк Евген
1985
МСМК
Київ
-
Сокiл

Дзісяк В.В.
24
Перегудов Павло
1984
МС
Харків
-
НТУ ХПІ

Петренко В.О.
Вагова категорія 90 кг  (чоловіки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр.
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Тайнов Артем
1989
ЗМС
АР Крим
-
Олімп Тавриди

Котаріді Г.П.
2

Подрєзов Андрій
1996
1
Київська обл.
-
-

Хіценко М.П.
3

Дрюков Дмитро
1975
1
Київська обл.
-
-

Хіценко М.П.
4

Гурiн Олександр
1988
1
Луганськ
ЮВД
ЮВД

Драгнєв Ю.В.
5

Мусаєлян Мгер
1989
МС
Миколаїв
Спартак

Golden Bear

Мусаєлян М.А.
6

Барсков Андрiй
1991
МС
Севастополь
Спартак
Трiумф

самостiйно
7

Балковой Олег
1982
МС
Севастополь
Освiта
Патрiот

самостiйно
8

Дмитренко Роман

1977
1
Черкаси
-
ЧМБМЦ

Дмитренко С.І.
9

Старущенко Євген
1987
МС
Донецьк
Україна
Іллічівець

Баландін О.В.
10

Горкін Вадим
1984
1
Донецьк
Україна
Металург

самостійно
11

Ларін Вадим
1971
1
Донецьк
Україна
SportMax

самостійно
12

Бачурін Антон
1986
2
Донецьк
Україна
Зарево

самостійно
13

Андрєєв Олег
1974
КМС
Хмельницький
-
Новатор

самостійно
14

Терещук Максим
1987
МС
Дніпропетровськ
Україна
Молодість

Моісеєв І. М.
15

Караськін Андрій
1993
1
Дніпропетровськ
Україна
НГУ

Загнін О. В.
16

Данюк Генадій
1968
1
Житомир
Колос
Фенікс

Живанюк А.І
17

Бондарець Олексій
1977
1
Житомир
Спартак
Олімпія

Рассохін О.М
18

Муравйов Денис
1992
1
Житомир
Колос
Фенікс

Живанюк А.І
19

Бабаєв Руслан
1986
ЗМС
Харків
-
ХНАМГ

Хубіашвілі Г.Г.
Вагова категорія 100 кг  (чоловіки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Зорін Герман
1983
1
АР Крим
-
НАПКС

Семенов В.В.
2

Кочергін Олександр
1988
1
Кіровоград
-
-

самостійно
3

Картишкiн Олександр
1981
1
Луганськ
-
-

Токарев С.О.
4

Девгуть Андрiй
1986
МС
Луганськ
Авангард
Авангард

Кузьмiн С.О.
5

Лопата Володимiр
1982
КМС
Севастополь
Освiта
Патрiот

Лобанов Г.
6

Стецюк Вадим
1991
КМС
Тернопiль
Колос
Кремiнь

Пушкар А.А.
7

Матяш Ростислав
1991
КМС
Тернопiль
Колос
Гладіатор

Вонс В.Б.
8

Щука Юрій
1978
1
Одеса
-
«Шторм»

самостійно
9

Подустов Олексій
1982
КМС
Донецьк
Колос
РДЮСШ

Ляшко А.В.
10

Деллалов Сергій
1990
1
Донецьк
Україна
Іллічівець

самостійно
11

Пихтін Анатолій
1978
1
Донецьк
Україна
SportMax

самостійно
12

Мануілов Максим
1989
1
Донецьк
Україна
SportMax

Сердюк А.О.
13

Абакумов Ярослав
1985
1
Донецьк
Україна
Зарево

самостійно
14

Пупченко Іван
1983
КМС
Суми
-
-

самостійно
15

Меркулов Максим
1983
КМС
Суми
-
-

самостійно
16

Кожушко Віктор
1987
КМС
Запоріжжя

Україна
Мотор Січ

Новицький А.Ф.
17

Семенов Володимир
1990
1
Запоріжжя

Україна
Arm Dar

Демура О.Д.
18

Дорошенко Артем

1991
КМС
Полтава
Колос
ЗОГ ПО ДЮСШ

Олійник С.М.
19

Ярошенко Андрій
1987
1
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко О.О.
20

Хубіашвілі Гела
1971
МСМК
Харків
Україна
ХНАМГ

Петренко В.О.
21

Лазаренко Артем
1987
1
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко В.О.
22

Стасюк Сергій
1988
МС
Рівне
Освіта
Водник

Комаревич О.Є.
23
Глазовий Олексiй
1978
КМС
Київ
-
Сокiл
Дзісяк В.В.
24
Калязiн Антон
1985
КМС
Київ
-
Сокiл
Дзісяк В.В.
25
Король Олександр
1983
КМС
Київ
-
Сокiл
Дзісяк В.В.
Вагова категорія 110 кг  (чоловіки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Чіндясов Сергій
1985
МС
АР Крим
-
Олімп Тавриди

Котаріді Г.П.
2

Токарев Сергiй
1981
ЗМС
Луганськ
Динамо
Динамо

Демчук О.М.
3

Iзман Iлья
1984
1
Луганськ
ЮВД
ЮВД

Драгнєв Ю.В.
4

Кесарєв Сергій
1982
КМС
Донецьк
Україна
Іллічівець

Баландін О.В.
5

Левтеров Антон
1988
КМС
Донецьк
Україна
Іллічівець

Баландін О.В.
6

Сердюк Артем
1979
КМС
Донецьк
Україна
SportMax

самостійно
7

Овсієнко Дмитро
1982
КМС
Суми
-
-

Літовцев Є.
8

Літовцев Євген
1975
МСМК
Суми
-
-

самостійно
9

Миленький Олександр

1988

КМС
Полтава
Колос

ДЮСШ К

Срібний В.В.
10

Щербеньов Юрій
1988
1
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко О.О.
11

Нечаєв Віктор
1989
КМС
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко О.О.
12
Бондаренко Дмитро
1987
1
Київ
-
Сокiл

Дзісяк В.В.
Вагова категорія +110 кг  (чоловіки)


Прізвище та ім’я
(спортсмена)
Рік нар.
ЗваннРозр .
Місто, область
ФСТ
Спорт клуб
Прізвище тренера
1

Шарков Андрій
1975
МСМК
АР Крим
ДЮСШ-4
«Шарлієв»

Гончаренко А.В.
2

Токарев Андрiй
1983
КМС
Луганськ
Динамо
Динамо

Демчук О.М.
3

Ювачов Вiктор
1982
1
Луганськ
Богатир
Богатир

Кузьмiн С.О.
4

Лютий Микола   
1989    
МС
Тернопіль
Колос
Кремінь

Пушкар А.А.
5

Семеренко Олексій
1977
ЗМС
Дніпропетровськ
Україна
Молодість

самостійно
6

Соляник Сергій

1992

КМС
Полтава

Динамо
Полтава-молод

Одінцев В.Д
7

Поляков Євген
1985
1
Харків
Україна
НТУ ХПІ

Петренко В.О.
8

Рішко Ярослав
1992
КМС
Рівне
Освіта
Водник

Комаревич О.Є.

 
1987f801120e2485d8638af651d25a1d.jpg
0
Ar4ibald
01.03.13 2:53 Это нравится:0Да/0Нет
ПРИДЕТСЯ ПОПОТЕТЬ, Андрей в +110. Желаю удачи.
Шарков Андрей
01.03.13 2:55 Это нравится:0Да/0Нет
Спасибо))) это мне как в баню сходить))) точно пропотею)
Для возможности комментирования необходимо зарегистрироваться.
Если вы зарегистрированы, авторизуйтесь.